MASÁŽE

Klasická / relaxační masáž

Masáž sloužící jako regenerační prvek pro unavené tělo. Je ideální pro širokou část populace. Při této masáži dochází k odstranění svalového napětí a zrohovatělých částí kůže, působí také na lymfatický a oběhový systém, oproti sportovní masáži je masáž méně silová a dochází tak k maximální relaxaci a uvolnění klienta.

Sportovní masáž

Masáž ideální pro aktivní jedince. Pomocí silových a dynamických hmatů dochází k uvolnění hlubších svalových ztvrdlin a k regeneraci unavených svalů. Při masáži se uvolňuje únavová látka (kyselina mléčná) a mizí kožní napětí. Tato masáž má také blahý efekt na psychickou stránku klienta.  

Baňková masáž

Doplňková masáž ke sportovní či klasické masáži. Při této proceduře je hlavním nástrojem skleněná či silikonová baňka, jež se pomocí podtlaku přisaje na kůži a dochází k silnému prokrvení problémových či bolestivých partií. Využívá se především k odstranění bolestí svalů a kloubů, k regeneraci a pročištění organismu.

Manuální lymfodrenáž

Léčebná metoda, která podporuje vyplavení odpadních látek z těla. Důležitým aspektem lymfodrenáže je urychlení toku lymfy, odstranění otoků či celulitidy, podporuje významně imunitní systém. Masáží je ovlivňována především kůže a podkoží tak, aby docházelo k látkové výměně a urychlení cirkulace lymfy a následně ke správnému fungování organismu.


Maderoterapie

Novodobá masážní technika, patřící především do obliby žen. Maderoterapie je masážní technika sloužící především k odstranění celulitidy, rozbití tuku uloženého pod kůží, detoxikaci organismu a jemnému nabuzení lymfatického systému. Provádí se dynamickými hmaty pomocí různých dřevěných válečků a pomůcek. Po masáži dochází k nastartování organismu a vyloučení toxinů, které se jinak ukládají do zásob. Výsledky maderoterapie jsou viditelné po 5. - 6. návštěvě. Doporučená série je 10 návštěv ve dvou sériích.

Havajská masáž

Exotický druh masáže, patří k vysoce relaxačním masážím. Cílem masáže je pocit klidu a pohody spojené s uvolněním svalového napětí. Na rozdíl od klasické masáže se havajská masáž nevěnuje každé svalové partii zvlášť, ale věnuje se komplexně celé masírované ploše a ne nadarmo se jí říká "perla mezi masážemi".

Masáž lávovými kameny

Masáž s využitím speciálních masážních hmatů v kombinaci s masáží horkými lávovými kameny zajistí prohřátí celého těla a dokonalou regeneraci.

Online rezervace

Zarezervujte si svůj termín včas. Rezervaci vám potvrdím e-mailem.

Kontakt 

ZODPOVĚDNÁ OSOBA

Lucie Večeřová

TELEFON

+420 723 645 225

E-MAIL

vecerova.lucie2@gmail.com

IČO 10886214

Adresa

Sportovní 2a, 602 00 Brno

Od 1.6.2024 se masérna přesouvá na adresu Sportovní 2a. Nově bude masérna v prostorách salónu Visage a kavárny Cafe garden v brněnském Boby centru.  

© 2022 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!